Dostça Yarışıyoruz

Okulumuzda 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı kapsamı çerçevesinde ortaokul ve lise kademesinde bilgi yarışması düzenlenmektedir. 22-25 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmanın ilk etabı bugün Mustafa KIRAÇ Konferans Salonu’nda 5. ve 6. sınıfların oluşturduğu dörder kişilik karma gruplarla başladı.

Yarışmada Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, TC İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Genel Kültür branşlarından toplam 20 soru soruldu. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışmanın ilk etabını B grubunda yer alan öğrencilerimizden Hüseyin Haluk KIRAÇ, Mert KAVİLCİOĞLU, Metehan GÜLEÇ ve Metin Çağrı GÜRBÜZ başarıyla tamamladı.

Yarışmanın ikinci gününde 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden karma dört grup arasında gerçekleştirilen yarışmada eğlenceli dakikalar yaşandı. Öğrencilerimiz bir taraftan akademik başarılarını gösterirken diğer taraftan sosyal yönlerini de sergilediler.Yarışmanın ikinci etabını B grubunda yer alan öğrencilerimizden Yusuf GENİŞ, Asya ATEŞ, Mina Melda KORUCU ve Tuğba KIRAÇ başarıyla tamamladı.

İnci Koleji İnönü Mahallesi 1777. Cadde No: 26 Batıkent Yenimahalle 0(312) 252 0 222 - 252 2 444