PEARSON JetSet Sınav Merkezi

PEARSON JetSet Sınav Merkezi olan okulumuz Mayıs ayı itibari ile okulumuzda uygulanacak olan uluslararası geçerlilikteki bu sınavların hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda okulumuzda Pearson bünyesinde çalışan Öğretmen Eğitmeni (Teacher Trainer) Elena BOLEL, Eğitim Danışmanı Nur Özge ÖZDEN ve Bölge Koordinatörü Sinan ACAR’ı ağırladık.

Okulumuz kütüphanesinde gerçekleşen ve Elena BOLEL tarafından verilen eğitim seminerine Kurucu Temsilcimiz Yahya KIRAÇ ve İngilizce zümre öğretmenlerimiz katıldılar.

Bu eğitim semineri ile “Pearson JetSet Sınavı nedir? Hangi içerikle hangi seviyelerde uygulanır? Öğrencileri bu sınava nasıl hazırlamak gerekir? Sınav gözetmenliğinde nelere dikkat edilmelidir?” gibi sorulara yanıtlar bulduk. Seminer sonrası Kurucu Temsilcimiz Yahya KIRAÇ ve İngilizce zümre öğretmenlerimiz katılım sertifikalarını Öğretmen Eğitmeni (Teacher Trainer) Elena BOLEL’in elinden aldılar. Çok eğlenceli ve öğretici geçen bu eğitim semineri için Elena BOLEL, Nur Özge ÖZDEN ve Sinan ACAR’a teşekkür ediyoruz.

İnci Koleji İnönü Mahallesi 1777. Cadde No: 26 Batıkent Yenimahalle 0(312) 252 0 222 - 252 2 444